Pon - Pt: 8:00 - 16:00    | ul. Kazimierska 23/32, 51-657 Wrocław    |tel. +48 606 243 359

Pon - Pt: 8:00 - 16:00 ul. Kazimierska 23/32, 51-657 Wrocław tel. +48 606 243 359

Slide background

Elektryka

Slide background

Elektryka

Kompleksowe usługi elektryczne – Elektroinstalacje Lan Kontakt

11 lat doświadczenia w branży elektrycznej i w skutecznych naprawach oraz montażach elektrycznych

Jesteśmy firmą elektryczną, która działa we Wrocławiu i okolicach. W przypadku większych zleceń usługi wykonujemy na terenie całego województwa dolnośląskiego. Nasze usługi oferujemy dla Klientów indywidualnych, a także firm, instytucji oraz spółdzielni mieszkaniowych.

Nasza firma Elektroinstalacje Lan Kontakt zajmuje się wykonywaniem wszelkich usług elektrycznych: zakładaniem nowych instalacji elektrycznych z całym okablowaniem i końcowym montażem, naprawą oraz serwisem instalacji elektrycznych. Wykonujemy również wymianę instalacji elektrycznych i remonty. Także modernizujemy istniejącą już instalację elektryczną.

Kompleksowo wykonujemy elektroinstalacje tradycyjne, a także inteligentne / smart home w budynkach nowo powstałych i starszych. Modernizujemy i wymieniamy instalacje elektryczne w obiektach remontowanych.

Oferujemy także usuwanie drobnych, jak i większych awarii elektrycznych. W nagłych przypadkach pracujemy o każdej porze dnia i nocy, również w soboty i niedziele, a także w święta. Usuwamy awarie elektryczne w budynkach mieszkalnych, domach jednorodzinnych i wielorodzinnych, w obiektach handlowych, usługowych, przemysłowych, a także w budynkach biurowych.

Wykonujemy również pomiary parametrów instalacji elektrycznej. Posiadamy wszystkie wymagane do tego dokumenty, uprawnienia i świadectwa kwalifikacyjne tzw. SEP-y, które pozwalają nam realizować zamówienia bez udziału stron trzecich.

Nasze usługi są zawsze świadczone z uwzględnieniem jakości, niezawodności, czasu, kosztów, a przede wszystkim bezpieczeństwa. Nasz zespół składa się z pracowników z długoletnim doświadczeniem w branży elektrycznej. Stale też podnosimy swoje kwalifikacje i powiększamy naszą wiedzę z zakresu elektryki. Dzięki temu zawsze jesteśmy na bieżąco w szybko i stale rozwijającej się branży elektrycznej.

Zapraszamy do współpracy!

Polityka cookies

Ta witryna korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich użycie.

KONTAKT

lan kontakt logo biale

ul. Kazimierska 23, 51-657 Wrocław

Lan Kontakt – Wrocław
Usługi elektryczne, sieci komputerowe, instalacje TV/SAT, monitoring CCTV, instalacje domofonowe, instalacje komputerowe, alarmy.

Tel.: +48 606 243 359

E-Mail: biuro@lankontakt.pl

GODZINY PRACY

Poniedziałek 7:00 - 18:00
Wtorek 7:00 - 18:00
Środa 7:00 - 18:00
Czwartek 7:00 - 18:00
Piątek 7:00 - 18:00

ELEKTRYKA – ZAKRES USŁUG

Nowe instalacje elektryczne, modernizacja istniejących instalacji elektrycznych, montaż rozdzielnic elektrycznych, montaż osprzętu elektrycznego, pomiary elektryczne oraz pomiary natężenia oświetlenia, sieci komputerowe, instalacj.e TV/SAT, monitoring.

USŁUGI ELEKTRYCZNE – ELEKTRYK WROCŁAW
GWARANCJA 100% SATYSFAKCJI

Wszelkie prawa zastrzeżone © Lan Kontakt – Wrocław | Tel.: +48 606 243 359

Profesjonalne usługi elektryczne na najwyższym poziomie we Wrocławiu i okolicy.

POLITYKA PRYWATNOŚCITworzenie i pozycjonowanie stron

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © Lan Kontakt – Wrocław

Tel.: +48 606 243 359

Profesjonalne usługi elektryczne na najwyższym poziomie we Wrocławiu i okolicy.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Tworzenie i pozycjonowanie stron