Pon - Pt: 8:00 - 16:00    | ul. Kazimierska 23/32, 51-657 Wrocław    |tel. +48 606 243 359

Pon - Pt: 8:00 - 16:00 ul. Kazimierska 23/32, 51-657 Wrocław tel. +48 606 243 359

Slide background

Smart home – sterowanie ogrzewaniem i klimat

Slide background

Smart home
sterowanie
ogrzewaniem i klimat

fibaro

Idealny klimat i temperatura w Twoim domu

Proste recepty na inteligentny dom

klimatKomfort bez strat

Zimą korzystamy z ogrzewania, latem włączamy klimatyzację w domu. Stwarza nam to komfortowe warunki. Czujemy się w domu dobrze. Jest to miejsce, gdzie po ciężkiej pracy wypoczywamy fizycznie i psychicznie. To jest nasz Dom. Współpracujące ze sobą urządzenia domu inteligentnego Fibaro, w zależności od potrzeb wyłączą lub włączą ogrzewanie bądź chłodzenie. Dzięki temu unikniemy zbędnego zużycia energii

Nie ma to, jak w domu

Wracasz do domu po ciężkiej pracy. System inteligentnego domu Fibaro przygotuje Twój dom dla ciebie, odpowiednio dostosuje temperaturę, jakość powietrza i jego wilgotność do Twoich potrzeb. I to bezpośrednio przed Twoim przybyciem. Witaj w domu!

W domu najlepiej

Rozsądne ogrzewanie

Obniż temperaturę w domu o 1°C, a uzyskasz oszczędności w wydatkach na energię rzędu ok. 6% w całym sezonie grzewczym. Za każdym razem, gdy opuszczasz dom i uzbroisz alarm, System Fibaro automatycznie obniży temperaturę. Kiedy wrócisz do domu, temperatura ponownie osiągnie wybraną przez Ciebie wartość. Inteligentny dom pomaga oszczędzać bez wyrzeczeń.

Ciepło na życzenie w wybranym pomieszczeniu Twego domu

Wracasz do domu mocno przemarznięty. Czujesz, że musisz się porządnie wygrzać. Wybrany uprzednio przez Ciebie program ustawił temperaturę za nisko. Co robić? Nic prostszego. Za pomocą aplikacji zwiększasz zdalnie temperaturę w wybranym pomieszczeniu. Po powrocie wita Cię już miłe ciepełko.

Niespodziewany nagły wzrost temperatury w domu latem

Nim zdążysz odczuć lejący się z nieba niemiłosierny skwar, system Fibaro wykryje nagły wzrost temperatury i uruchomi odpowiednio dostosowaną do temperatury klimatyzację, równocześnie informując Cię o tym. Nadal możesz korzystać w przyjemnej chłodnej temperaturze swojego domu

Czyste powietrze w Twoim domu

Nagły wzrost zanieczyszczenia powietrza. Na zewnątrz smog. System inteligentnego domu Fibaro to wykryje. Uruchomi oczyszczacz powietrza lub wentylator. Również powiadomi Cię o tym. Znowu możesz spokojnie wziąć głęboki oddech!

Jeden klik i idealna temperatura dla ciebie i domu jest ustawiona

Bez względu na to, gdzie aktualnie przebywasz: w pracy, daleko na urlopie, czy też na spacerze, możesz zdalnie kontrolować temperaturę panującą w Twoim domu. Oszczędzaj i korzystaj z życia!

smart home temperatura

smart home klinat

smart home ręka

Polityka cookies

Ta witryna korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich użycie.

KONTAKT

lan kontakt logo biale

ul. Kazimierska 23, 51-657 Wrocław

Lan Kontakt – Wrocław
Usługi elektryczne, sieci komputerowe, instalacje TV/SAT, monitoring CCTV, instalacje domofonowe, instalacje komputerowe, alarmy.

Tel.: +48 606 243 359

E-Mail: biuro@lankontakt.pl

GODZINY PRACY

Poniedziałek 7:00 - 18:00
Wtorek 7:00 - 18:00
Środa 7:00 - 18:00
Czwartek 7:00 - 18:00
Piątek 7:00 - 18:00

ELEKTRYKA – ZAKRES USŁUG

Nowe instalacje elektryczne, modernizacja istniejących instalacji elektrycznych, montaż rozdzielnic elektrycznych, montaż osprzętu elektrycznego, pomiary elektryczne oraz pomiary natężenia oświetlenia, sieci komputerowe, instalacj.e TV/SAT, monitoring.

USŁUGI ELEKTRYCZNE – ELEKTRYK WROCŁAW
GWARANCJA 100% SATYSFAKCJI

Wszelkie prawa zastrzeżone © Lan Kontakt – Wrocław | Tel.: +48 606 243 359

Profesjonalne usługi elektryczne na najwyższym poziomie we Wrocławiu i okolicy.

POLITYKA PRYWATNOŚCITworzenie i pozycjonowanie stron

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © Lan Kontakt – Wrocław

Tel.: +48 606 243 359

Profesjonalne usługi elektryczne na najwyższym poziomie we Wrocławiu i okolicy.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Tworzenie i pozycjonowanie stron